Zpracováním osobních údajů pro obchodní účely - Akční kupóny

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové a obchodní účely účinný od 25. 5. 2018

 

Udělení souhlasu je užitečné pro zlepšení Vašich služeb

Potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem účastníka a jménem účastníka uděluji O2 souhlas s využitím veškerých identifikačních, kontaktních, provozních, včetně lokalizačních, a jiných údajů generovaných při poskytování služeb nebo získaných při komunikaci s účastníkem („údaje“) pro marketingové a obchodní účely. Jednotlivé kategorie zpracovávaných osobních údajů jsou detailně popsány v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů pro registrované či neregistrované návštěvníky Odmaminky.cz dle GDPR („Zásady“), který je na www.odmaminky.cz.

 

Aby bylo možné vytvářet pro Vás vhodné nabídky

Marketingové a obchodní účely zahrnují zejména činnosti spočívající v třídění údajů, uchování údajů o typovém chování, vypracování anonymizovaných analýz, vytváření cílených nabídek a dále samotné oslovení jménem Odmaminky.cz s obchodní nabídkou produktů a služeb Odmaminky.cz nebo třetích stran, a to písemně, emailem, internetovou reklamou a elektronickou komunikací prostřednictvím služby FB chat bota Odmaminky.cz a kontaktů, které Odmaminky.cz poskytnu. Pokud účastník umožní využívání služeb Odmaminky.cz nebo kontaktů, které Odmaminky.cz poskytl, dítěti mladšímu 16 let, potvrzuji, že zákonný zástupce dítěte souhlasí s oslovením dítěte obchodními nabídkami prostřednictvím těchto služeb a kontaktů.

 

Je to na Vás

Kompletní podmínky použití osobních údajů jsou uvedeny v tomto souhlasu, v Zásadách a v příslušných právních předpisech. Poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné a účastník jej může odvolat způsoby stanovenými v Zásadách. Souhlas platí od 25. 5. 2018 po dobu využívání služeb Odmaminky.cz a následující 4 roky poté, pokud jej účastník neodvolá. Informace o právech účastníka v souvislosti se zpracováním údajů na základě tohoto souhlasu jsou v Zásadách.

Registrace
Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku. Přihlásit se
Registrovat profil
Newsletter
61 040
​lidí odebírá náš newsletter s novinkami o slevách
Registrovat newsletter
Baby friendly
Tipy na zajímavá místa, kam s dětmi na dovolenou, víkendový pobyt, celodenní výlet, nebo jen za zábavou a relaxací.

Zde najdete přehledně a pod jednou střechou seznam institucí, které jsou přátelské k dětem - BABY FRIENDLY.
Objevte více