Jak to funguje? Můj účet

...dnešní akce......předchozí akce...

ok


Napsali o nás

ČT1 - Den D

betynka

OnaDnes

LIDOVÉ NOVINY

Marketing & Media

TREND MARKETING

MAGIN

LUPAcz

Poslechněte si naši reklamuRadio KISS 98

Slevy ODMAMINKYVyhrávejte

Spolupracujeme

Dobročinnost

Podporujeme myšlenku čtení dětem 20 minut denně!Celé Česko čte dětemPodporujeme myšlenku čtení dětem 20 minut denně!

Kurzy

Spojili jsme vše, co je součástí zábavného pohybu pro děti a vytvořili Monkey´s Gym!Monkey´s GymSpojili jsme vše, co je součástí zábavného pohybu pro děti a vytvořili Monkey´s Gym!

Výchova s láskou a rozumemGo KidsVýchova s láskou a rozumem

Znaková řeč pro batolataBaby SignsZnaková řeč pro batolata

ZVYŠUJEME HODNOTU VAŠEHO ČASUeffectivityZVYŠUJEME HODNOTU VAŠEHO ČASU

Taneční studio NO FEETNO FEETTaneční studio NO FEET

Cestovní a zážitková kancelář.Kama TravelCestovní a zážitková kancelář.

Vzdělávací a relaxační centrumThai-DziVzdělávací a relaxační centrum

Cvičení s kočárky aneb mateřská v pohybuStrolleringCvičení s kočárky aneb mateřská v pohybu

A centrum je místo pro podporu rodiny, kde každý může být sám sebou a vědomě tvořit svůj životA CENTRUMA centrum je místo pro podporu rodiny, kde každý může být sám sebou a vědomě tvořit svůj život

Mateřské centrum s s pestrou a komplexní nabídkou přednášek a kurzů pro těhotné ženy a maminky v BrněAgentura VětrníkMateřské centrum s s pestrou a komplexní nabídkou přednášek a kurzů pro těhotné ženy a maminky v Brně

Nestátní nezisková organizace AZ-Medica je občanské sdružení, které má za cíl vzdělávat a školit v tématech první pomoci.AZ-MedicaNestátní nezisková organizace AZ-Medica je občanské sdružení, které má za cíl vzdělávat a školit v tématech první pomoci.

Plavání s dětmi

Plavání kojenců a dětí pouze ve vlastních centrech v Praze 5, v Praze 10 a v Nymburce. Juklík, plavání s radostíPlavání kojenců a dětí pouze ve vlastních centrech v Praze 5, v Praze 10 a v Nymburce.

Plavání ve vaně u Vás doma a plavání v bazénu od 6ti měsíců do 10 let. Nastřelování náušnic, baby masáže, těhotenský aqua-aerobik, aqua-aerobik.Plavecká školička HvězdičkaPlavání ve vaně u Vás doma a plavání v bazénu od 6ti měsíců do 10 let. Nastřelování náušnic, baby masáže, těhotenský aqua-aerobik, aqua-aerobik.

Betynka se věnuje plavání všech věkových kategorií, dále suchozemským aktivitám, hlídání dětí, školičce a prázdninovým akcím pro děti i dospělé.BetynkaBetynka se věnuje plavání všech věkových kategorií, dále suchozemským aktivitám, hlídání dětí, školičce a prázdninovým akcím pro děti i dospělé.

Restaurace

Nejen rodinná kavárna - na VinohradechKafé & KakaoNejen rodinná kavárna - na Vinohradech

Nekuřácká tvůrčí kavárna v DejvicíchVypálené koťátkoNekuřácká tvůrčí kavárna v Dejvicích

Těhulky

Největší portál, kde jsou těhotné a maminky jako doma. Sdílejte své radosti i starosti a najděte kamarádky na webu eMimino.eMimino.czNejvětší portál, kde jsou těhotné a maminky jako doma. Sdílejte své radosti i starosti a najděte kamarádky na webu eMimino.

Bachovy esence namíchané na míru a podpořené Etikoterapií nebo Konstelacemi. Osvědčená metoda jak se lépe cítit při porodu, v šestinedělí, ale také jak v pohodě zvládnout mateřskou dovolenou nebo návrat do práce.
Bachovky Praha: Bachovy květové esence, Etikoterapie, Konstelace, KoučováníBachovy esence namíchané na míru a podpořené Etikoterapií nebo Konstelacemi. Osvědčená metoda jak se lépe cítit při porodu, v šestinedělí, ale také jak v pohodě zvládnout mateřskou dovolenou nebo ...

Majka - Vaše průvodkyně mateřstvímMajkaMajka - Vaše průvodkyně mateřstvím

Gynekologická ambulance MUDr. Jan Sadílek - veškeré gynekologické služby včetně 4D ultrazvukuGynHelpGynekologická ambulance MUDr. Jan Sadílek - veškeré gynekologické služby včetně 4D ultrazvuku

Zábava

V úžasném malém světě Království železnic můžete vidět nejen největší modelovou železnici u nás, ale také se zde dozvíte mnoho zajímavých věcí z historie kolejové dopravy.Království železnicV úžasném malém světě Království železnic můžete vidět nejen největší modelovou železnici u nás, ale také se zde dozvíte mnoho zajímavých věcí z historie kolejové dopravy.

Čtení o ženách, jaké opravdu jsouOnaDnes.czČtení o ženách, jaké opravdu jsou

Centrum pro aktivní a společné prožití volného časuKroužky na VltavěCentrum pro aktivní a společné prožití volného času

měsíční průvodce pro celou rodinuS dětmi v Prazeměsíční průvodce pro celou rodinu

měsíční průvodce pro celou rodinu v angličtiněPrague for kidsměsíční průvodce pro celou rodinu v angličtině

Prémiový portál sdružující profesionální svatební fotografy z celé České republiky.Fotograf na svatbuPrémiový portál sdružující profesionální svatební fotografy z celé České republiky.

Dětské centrum LEFÍK v HolešovicíchDětské centrum LefíkDětské centrum LEFÍK v Holešovicích

Rodinný klub Veselý čertíkRodinný klub Veselý čertíkRodinný klub Veselý čertík

Balónková dekorace a zajištění dětských akcí na klíčBalondekorBalónková dekorace a zajištění dětských akcí na klíč

Klaun Mireček a Klaunka LeontýnkaKlaun Mireček a Klaunka LeontýnkaKlaun Mireček a Klaunka Leontýnka

Focení dětí, miminek a nastávajících maminekFotoatelier MedeaFocení dětí, miminek a nastávajících maminek

Dovolená s dětmi i miminky, hlídání dětí, cvičení pro maminky, lyžařská školka, dětské tábory již od 4 letMimísekDovolená s dětmi i miminky, hlídání dětí, cvičení pro maminky, lyžařská školka, dětské tábory již od 4 let

Aktivní dovolená se cvičenímPobyty pro ženyAktivní dovolená se cvičením

Muzeum představuje výběr z nejznámějších a nejzajímavějších strašidel a pověstí Staré PrahyMuzeum pověstí a strašidelMuzeum představuje výběr z nejznámějších a nejzajímavějších strašidel a pověstí Staré Prahy

1. české muzeum čokolády a čokoládových obrazůČokoládový dům1. české muzeum čokolády a čokoládových obrazů

Rodinné zábavní centrum «Hrad Zábavy» v největším obchodním domě hlavního města, v Palladiu.Hrad zábavyRodinné zábavní centrum «Hrad Zábavy» v největším obchodním domě hlavního města, v Palladiu.

Fotografování jinakPetra JansováFotografování jinak

...to josu POBYTY V AKCI!Kuplon.cz...to josu POBYTY V AKCI!

Rodinný fotografický ateliér, který se zabývá mj. fotografováním dětí, rodin i těhulek.Fotoateliér Eva ProcházkováRodinný fotografický ateliér, který se zabývá mj. fotografováním dětí, rodin i těhulek.

Dětská herna plná zábavy. Najdete nás na 2 místech v Praze!KulíškovDětská herna plná zábavy. Najdete nás na 2 místech v Praze!

Centrum pro rozvoj dětí a školkaBabyboomCentrum pro rozvoj dětí a školka

Dětské volnočasové centrumSpolu s MaminkouDětské volnočasové centrum

Vanda Peroutková - fotografkaVanda PeroutkováVanda Peroutková - fotografka

Specialista na ubytování, restaurace a dovolenou v ČR pro rodiny s dětmiUbytování pro rodiny s dětmiSpecialista na ubytování, restaurace a dovolenou v ČR pro rodiny s dětmi

Být rodič znamená, honit se za chvílí, kdy se vyspíš.Táta na mateřskéBýt rodič znamená, honit se za chvílí, kdy se vyspíš.

Časopis Babybook: Rodičovství je radost!BabybookČasopis Babybook: Rodičovství je radost!

Letní příměstský tábor s koňmi na Šťastném ranči nedaleko Prahy. Tábor je určen všem dětem ve věku od 6 do 12 let. Každý den výuka jízdy na koních, kontakt se zvířaty, opékání buřtů a sport.Šťastný rančLetní příměstský tábor s koňmi na Šťastném ranči nedaleko Prahy. Tábor je určen všem dětem ve věku od 6 do 12 let. Každý den výuka jízdy na koních, kontakt se zvířaty, opékání buřtů a sport.

Zboží

Internetová parfumerie Elnino.cz nabízí více než 438 000 kvalitních parfémů a kosmetiky v 1500 kategoriích. Najdete zde také široký výběr zboží pro maminky a děti.Elnino.czInternetová parfumerie Elnino.cz nabízí více než 438 000 kvalitních parfémů a kosmetiky v 1500 kategoriích. Najdete zde také široký výběr zboží pro maminky a děti.

Dekorativní samolepky na zeďNalepte.czDekorativní samolepky na zeď

Proděti.cz - nákupní klub pro maminky a dětiPro dětiProděti.cz - nákupní klub pro maminky a děti

Svet-stavebnice.cz – značkové české i zahraniční stavebnice pro děti.Svět stavebniceSvet-stavebnice.cz – značkové české i zahraniční stavebnice pro děti.

Produkty Hami a Nutrilon. Zaregistrujte se a získávejte slevy přímo od výrobce.Hravě zdravěProdukty Hami a Nutrilon. Zaregistrujte se a získávejte slevy přímo od výrobce.

Tolik možností jak si hrát! Legendární LEGO® DUPLO® pro děti od 2 do 5 let.LEGO® DUPLO®Tolik možností jak si hrát! Legendární LEGO® DUPLO® pro děti od 2 do 5 let.

Český výrobce oblečení pro miminka i větší kluky a holky. Značka FARMERS nabízí praktický způsob odívání pro vaše děti, převážně z přírodních materiálů. Vyrábí také z úpletů z bio bavlny a bambusu.FarmersČeský výrobce oblečení pro miminka i větší kluky a holky. Značka FARMERS nabízí praktický způsob odívání pro vaše děti, převážně z přírodních materiálů. Vyrábí také z úpletů z bio bavlny a bambusu.

Kvalitní dětské nepromokavé oblečení a softshell oblečení ze SkandinávieNepromoknemeKvalitní dětské nepromokavé oblečení a softshell oblečení ze Skandinávie

Specialista na nošení dětí (nosítka od miminek až po předšoláky) a mnoho dalšíhoBabynosítkaSpecialista na nošení dětí (nosítka od miminek až po předšoláky) a mnoho dalšího

Jarní veletrh potřeb pro dítě v BrněPRODÍTĚJarní veletrh potřeb pro dítě v Brně

Internetová nákupní galerie nabízející nejen hračky a zboží pro dětiMALL.CZInternetová nákupní galerie nabízející nejen hračky a zboží pro děti

Kvalitní dětské zboží světoznámých značek, prodejny Zličín, Černý Most, BrnoBabyparkKvalitní dětské zboží světoznámých značek, prodejny Zličín, Černý Most, Brno

Dětská kosmetika s Aloe VeraGabershopDětská kosmetika s Aloe Vera

Internetový bazárek s dětským oblečením mimiwebMimibazar MIMIWEBInternetový bazárek s dětským oblečením mimiweb

Značkový dětský second hand Parádivý žabákParádivý žabákZnačkový dětský second hand Parádivý žabák

3 ponožky na 2 nožkyMalá popleta3 ponožky na 2 nožky

Dětský nábytek a interiéry na klíčarwen interiéryDětský nábytek a interiéry na klíč

SpoKojenec - Móda pro spokojené kojeníSpoKojenecSpoKojenec - Móda pro spokojené kojení

... kde dobrodružství začínáOutdoor Baby... kde dobrodružství začíná

Hračky pro kluky a děvčata, knihy pro děti a jiné dětské zbožíAgátin světHračky pro kluky a děvčata, knihy pro děti a jiné dětské zboží

Plenkové dorty pro mlsná miminkaBabyCakePlenkové dorty pro mlsná miminka

Dětský internetový a kamenný obchod v BrněAničkaDětský internetový a kamenný obchod v Brně

Nábytek Pali - aby vaš děti sladce spalyDIMAXINábytek Pali - aby vaš děti sladce spaly

Pro zdravé děti i přírodu!PlenkáčekPro zdravé děti i přírodu!

Chce to jen nápad...Nápady a dárkyChce to jen nápad...

Kvalitní oblečení na hraní i na zlobeníOblečkovKvalitní oblečení na hraní i na zlobení

Vaše láska - naše radostTěhulka TřinecVaše láska - naše radost

U nás v Beanlandu je koupání každodenní radost!The Bean PeopleU nás v Beanlandu je koupání každodenní radost!

Šátky pro děti. Kvalitní výrobky pro naše nejmenší!MedleyŠátky pro děti. Kvalitní výrobky pro naše nejmenší!

MedaBeda.cz - kvalitní dětské autosedačky za skvělé ceny se zárukou a garancí kamenné prodejny. Autosedačky k okamžitému dodání, zaruční servis zajištěn. Dětské autosedačkyMedaBeda.cz - kvalitní dětské autosedačky za skvělé ceny se zárukou a garancí kamenné prodejny. Autosedačky k okamžitému dodání, zaruční servis zajištěn.

To nejlepší pro naše děti. To nejlepší pro naši Zem.Brána k dětemTo nejlepší pro naše děti. To nejlepší pro naši Zem.

Nakladatelství, které vydalo například knihy Už žádné výmluvy a Miltonovo tajemství. KELTNER PublishingNakladatelství, které vydalo například knihy Už žádné výmluvy a Miltonovo tajemství.

Zabavte sebe i své dětiNevšední hrátkyZabavte sebe i své děti

Pokojíčky, o kterých Vaše děti sníabout kidsPokojíčky, o kterých Vaše děti sní

KVALITNÍ A BEZPEČNÉ VÝROBKY PRO VAŠE DĚTI ZA DOBROU CENU !Děti & SportKVALITNÍ A BEZPEČNÉ VÝROBKY PRO VAŠE DĚTI ZA DOBROU CENU !

Ekologické potřeby pro maminky a miminka. Eco CapartEkologické potřeby pro maminky a miminka.

Rodino, k večeři! je služba, kde získáte možnost dodávky potravin s recepty do domu. Čerstvé potraviny a skvělé recepty až na Váš stůl!Rodino, k večeři!Rodino, k večeři! je služba, kde získáte možnost dodávky potravin s recepty do domu. Čerstvé potraviny a skvělé recepty až na Váš stůl!

Rodinný fotografický ateliér, který se zabývá mj. fotografováním dětí, rodin i těhulek.Fotoateliér Eva ProcházkováRodinný fotografický ateliér, který se zabývá mj. fotografováním dětí, rodin i těhulek.

Ergonomická ručně šitá nosítkaBlue BearErgonomická ručně šitá nosítka

Lilinka - vybavte si kočárek k dokonalostiLilinkaLilinka - vybavte si kočárek k dokonalosti

Půjčovna a prodej potřeb pro miminkaMimipůjčovnaPůjčovna a prodej potřeb pro miminka

Obchod pro dětiŠťastný hrošíkObchod pro děti

Dětské oblečeníPixyBabyDětské oblečení

Prodejna Chicco Černý Most. Přijďte si vybrat ze široké nabídky kočárků, autosedaček, jídelních židlí, křesílek, hraček, lahviček a všeho, co Vaše miminko potřebuje.ChiccoProdejna Chicco Černý Most. Přijďte si vybrat ze široké nabídky kočárků, autosedaček, jídelních židlí, křesílek, hraček, lahviček a všeho, co Vaše miminko potřebuje.

Internetový obchod s šablonami a sadami pro vlastnoruční malování na zeďŠablony na zeďInternetový obchod s šablonami a sadami pro vlastnoruční malování na zeď

Obchod s dětským zbožím - novým i bazarovýmU kašpárka všemObchod s dětským zbožím - novým i bazarovým

Dětské outletové i secondhandové oblečení pro Vaše nejmilejší!Outlet U LucinkyDětské outletové i secondhandové oblečení pro Vaše nejmilejší!

České látkové pleny a potřeby pro děti.BamboolikČeské látkové pleny a potřeby pro děti.

Matýsek - Kojící polštáře a vše do dětských postýlekMatýsekMatýsek - Kojící polštáře a vše do dětských postýlek

Rodinná firma TEPLO DOMOVA již více než 20 let vyrábí produkty, které Vám budou dobře sloužit a pomohou vytvářet a sdílet domácí pohodu.
Teplo domovaRodinná firma TEPLO DOMOVA již více než 20 let vyrábí produkty, které Vám budou dobře sloužit a pomohou vytvářet a sdílet domácí pohodu.

Hry a hračky pro malé i větší dětiZábavné učeníHry a hračky pro malé i větší děti

BelliBox - krabice plná zábavy pro dětiBelliBoxBelliBox - krabice plná zábavy pro děti

Internetové knihkupectví - nakladatelství Smart Press s.r.o.Smart PressInternetové knihkupectví - nakladatelství Smart Press s.r.o.

Dětské oblečení a bytový textil, kvalitní, šité v ČRLittle AngelDětské oblečení a bytový textil, kvalitní, šité v ČR

www.nakupnidumonline.cz

Zdraví

Bachovy esence namíchané na míru a podpořené Etikoterapií nebo Konstelacemi. Buďte v životě sebevědomější a šťastnější! 
Bachovky Praha, Etikoterapie, Konstelace, KoučováníBachovy esence namíchané na míru a podpořené Etikoterapií nebo Konstelacemi. Buďte v životě sebevědomější a šťastnější!

Fitness program pro maminky s miminky a malými dětmifitMAMIFitness program pro maminky s miminky a malými dětmi

Plavání kojenců, batolat a děti předškolního věkuklub KAPKAPlavání kojenců, batolat a děti předškolního věku

Tak trochu jiné cvičení, tak trochu jiný přístupTrenér FitnessTak trochu jiné cvičení, tak trochu jiný přístup

"Maminko, tatínku, vemte mně do KENNY, mají tam plavání, školku i cvičení. Kamarádů mraky a hodné tety taky!"Dětský klub KENNY v Brně"Maminko, tatínku, vemte mně do KENNY, mají tam plavání, školku i cvičení. Kamarádů mraky a hodné tety taky!"

Babyfriendly Solná jeskyně Hnězdenská.
Přijďte se k nám prosolit!Solná jeskyně HnězdenskáBabyfriendly Solná jeskyně Hnězdenská. Přijďte se k nám prosolit!

Výrobce 100% přírodní doplňků stravy z léčivých hub a rostlin pro všechny generace. Sirupy a bonbony pro děti s hlívou ústřičnou nebo rakytníkem.TEREZIA COMPANYVýrobce 100% přírodní doplňků stravy z léčivých hub a rostlin pro všechny generace. Sirupy a bonbony pro děti s hlívou ústřičnou nebo rakytníkem.

Solná jeskyně a originální eshopSolná jeskyně BrighiteSolná jeskyně a originální eshop

 • Předchozí akce
 • Kontakt
 • Vaše fotky
 • Spolupracujeme
 • Doporučit web
 • Diskuze
 • Kdo jsme
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Ochrana osobních údajů
 • Pro firmy - chcete s námi spolupracovat?
 • Kariéra
 • Vyrobil HBdesign 2011

  Doporučit web
  Facebook   E-mail E-mail   
  Odkaz Odkaz: http://www.odmaminky.cz/

  Doporučte svůj web a získejte slevu pro další nákup!
  Vaši známí ocení naše nabídky a Vy dostanete bonus!
  Za každého nového zákazníka, který u na základě Vašeho doporučení nakoupí,
  Vám připíšeme na účet 50 bodů.
  Pro doporučení musíte být přihlášeni na Vašem účtu.