zveřejněno: 01.01.2012

Svět zdraví_3

Vytoužená chvíle odpočinku, lahodné aroma, povzbuzení a navíc snížení tělesné hmotnosti. Přesvědčte se, že Coffee4Slim je Váš šálek kávy.


 

JAK COFFEE4SLIM FUNGUJE

 

Coffee4Slim představuje přírodní cestu ke štíhlé linii. Jedná se o doplněk stravy s biologicky aktivními složkami, které vedou ke snížení tělesné hmotnosti. Příprava Coffee4Slim je stejně snadná jako u instantní kávy. Nápoj účinně působí na sacharidový a lipidový metabolismus, potlačuje pocit hladu, snižuje chuť na sladké a zvyšuje přeměnu stravy na využitelnou energii. Hubnutí bylo prokázáno i u osob, které nezměnily stravovací návyky ani nezvýšily pohybovou aktivitu. Přesné složení Coffee4Slim je chráněno užitným vzorem z Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Tak moc mu společnost SUNKINS, výrobce Coffee4Slim, věří.

Doporučená cena Coffee4Slim: 1.200 Kč / 60 porcí tzn. pouze 20 Kč za porci Coffee4Slim je k dostání v provozovnách sítě Svět zdraví (www.svet-zdravi.cz).

 

SLOŽENÍ COFFEE4SLIM

  • Instantní káva s kofeinem jako přirozenou složkou
  • Fucoxanthin – extrakt z mořských řas, působení této látky ocení všichni s přebytečným tukem v oblasti bříška
  • Rosveratrol – přispívá k intenzivnější přeměně stravy na energii, chrání mozek před nadbytečnou ztrátou neuronů, účinné bojuje s přebytky volných radikálů
  • Extrakt ze zelené kávy se standardizovaným obsahem kyseliny chlorogenové – reguluje a stabilizuje hladinu krevního cukru, čímž omezuje pocit hladu a chuť na sladké
  • Orafti® Synergy1 – patentovaná prebiotická složka zajišťující dobrou stravitelnost a snášenlivost přípravku, prospěšnost ověřena řadou vědeckých studií

 

GARANCE SPOKOJENOSTI

 

Společnost SUNKINS, která přichází na trh s přípravkem Coffee4Slim, si klade za cíl vyrábět špičkové nutriční doplňky za přijatelné ceny. Výrobky SUNKINS® jsou určeny všem, kteří mají zájem zlepšit si své zdraví a kondici. Spokojenost zákazníka je na prvním místě. Proto společnost SUNKINS® poskytuje 30denní záruku na vrácení peněz.

 

SUNKINS A SVĚT ZDRAVÍ

 

Společnost SUNKINS® je český výrobce špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších technologiích s důrazem na přírodní ingredience. Vznikla v roce 2007 s cílem poskytovat klientům produk- ty a služby pro lepší kondici a úpravu váhy. Od začátku roku 2011 provozuje SUNKINS® síť poraden Svět zdraví zaměřenou na oblast zdraví a redukci váhy. V současné době je po celé ČR 22 poboček Světa zdraví a 5 na Slovensku. Seznam poboček naleznete na www.svet-zdravi.cz.

 

Registrace
Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku. Přihlásit se
Registrovat profil
Newsletter
61 040
​lidí odebírá náš newsletter s novinkami o slevách
Registrovat newsletter
Baby friendly
Tipy na zajímavá místa, kam s dětmi na dovolenou, víkendový pobyt, celodenní výlet, nebo jen za zábavou a relaxací.

Zde najdete přehledně a pod jednou střechou seznam institucí, které jsou přátelské k dětem - BABY FRIENDLY.
Objevte více