zveřejněno: 01.01.2012

Svět zdraví_2

Připravte své tělo na horké letní dny. Dopřejte si zlatavý odstín a zároveň chraňte svou kůži před negativními vlivy slunečního záření. Podpořte svou imunitu a zbavte se nepříjemné únavy.

 

JAK SUN FRESH FUNGUJE

 

Instantní nápoj Sun Fresh je ideálním doplňkem stravy pro horké letní dny. Dokáže tělo nejen osvěžit, ale i chránit. Jeho složení (beta-karoten, vitamín E, vitamín C, zinek, selen) přispívá k intenzivní ochraně pokožky a očí před negativními vlivy slunečního záření a přebytku volných radikálů. Patentovaná a klinicky ověřená složka Oligopin® zpomaluje stárnutí pokožky. Díky nápoji Sun Fresh se tak můžete připravit na zdravé opalování i zevnitř. Sun Fresh dále obsahuje ovesné beta-glukany, které plní funkci prebiotika tzn., podporují činnost střevní mikroflóry a tím i obranyschopnost organismu vůči průjmovým onemocněním typickým pro letní období. Přírodní aroma mango ananas dodává nápoji lahodnou chuť plnou exotiky. Sun Fresh zachutná všem. Dopřát si ho mohou i diabetici, vegetariáni či osoby s bezlepkovou dietou nebo laktózovou intolerancí.

 

Doporučená cena Sun Fresh: 450 Kč / 24 sáčků tzn. 18 Kč / porci vynikajícího osvěžujícího nápoje. Sun Fresh je k dostání v provozovnách sítě Svět zdraví (www.svet-zdravi.cz).

 

SUN FRESH

  • chrání před slunečním UV zářením
  • chrání před volnými radikály
  • posiluje imunitní systém a snižuje výskyt rakoviny u pomáhá proti stárnutí pokožky a vzniku vrásek
  • podporuje činnost nervové soustavy
  • zlepšuje stav vlasů a nehtů
  • snižuje únavu a vyčerpání

 

GARANCE SPOKOJENOSTI

 

Společnost SUNKINS, která přichází na trh s přípravkem Sun Fresh, si klade za cíl vyrábět špičkové nutrič- ní doplňky za přijatelné ceny. Výrobky SUNKINS® jsou určeny všem, kteří mají zájem zlepšit si své zdraví a kondici. Spokojenost zákazníka je na prvním místě. Proto společnost SUNKINS® poskytuje 30denní záruku na vrácení peněz.

 

SUNKINS A SVĚT ZDRAVÍ

 

Společnost SUNKINS je český výrobce špičkových nutričních doplňků založených na nejmodernějších techno- logiích s důrazem na přírodní ingredience. Vznikla v roce 2007 s cílem poskytovat klientům produkty a služby pro lepší kondici a úpravu váhy. Od začátku roku 2011 provozuje SUNKINS® síť poraden Svět zdraví zaměřenou na oblast zdraví a redukci váhy. V současné době je po celé ČR 28 poboček Světa zdraví a 11 na Slovensku. Seznam poboček naleznete na www.svet-zdravi.cz.

 

Registrace
Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku. Přihlásit se
Registrovat profil
Newsletter
61 040
​lidí odebírá náš newsletter s novinkami o slevách
Registrovat newsletter
Baby friendly
Tipy na zajímavá místa, kam s dětmi na dovolenou, víkendový pobyt, celodenní výlet, nebo jen za zábavou a relaxací.

Zde najdete přehledně a pod jednou střechou seznam institucí, které jsou přátelské k dětem - BABY FRIENDLY.
Objevte více