zveřejněno: 08.01.2019

Jak na váhu podle odborníků

Konference o redukci hmotnosti pro vás se slevou Kdo by netoužil po těle, kterým se může směle pochlubit v létě u moře či na koupalištích? Víme ale, jak na to?
Jak na váhu podle odborníků

Zejména v době povánoční nabývá na důležitosti téma redukce hmotnosti. Možná také patříte mezi ty, kdo si na Nový rok chtějí dát předsevzetí, že se začnou pravidelně a pořádně hýbat, racionálně se stravovat a prostě pracovat na získání své ideální postavy a současně také podpořit své zdraví a dlouhověkost. Ale kdy začít a hlavně jak? Na co klást důraz, a čeho se naopak vyvarovat, abychom dosáhli přesně těch výsledků, které chceme, a to co nejdříve? To jsou správné otázky, které by si měl klást nejen každý, kdo se chce pustit do oblasti, se kterou doposud neměl moc velkou zkušenost. Určité obavy a otázky jsou na místě a jen ty správné odpovědi vám společně s odhodláním a trochou té vytrvalosti pomohou dosáhnout vašich cílů. V současné době se přitom každý den setkáváte se
zástupy různých „šarlatánů“, kteří se vám snaží namluvit, že znají nějakou „zázračnou metodu“. Nenechte se balamutit a zbytečně obírat o váš čas, peníze nebo dokonce zdraví!

 

Přijměte pozvání na první společnou konferenci pro laickou i odbornou veřejnost, jejímž hlavním cílem je seznámit se s postupy nejen redukce hmotnosti, ale i předpisy k pohybové aktivitě u různých skupin osob. Konference je rozdělena na přednášky a workshopy, během kterých se můžete seznámit s praktickými postupy při preskripci pohybové aktivity nebo redukční dietě. V rámci konference Čas pro zdraví, která se koná 12. lednahotelu Diplomat na Praze 6, jsou pro vás kromě přednášek zkušených odborníků na nutriční terapii, fyzioterapii, fitness, obezitologii a dalších připraveny také workshopy na témata jako „Interpretace složení těla a jeho úskalí“ nebo „Nutriční workshop“.  Kompletní program naleznete zde. Na videopozvánku s dalšími informacemi se můžete podívat zde.

 

Pro registrované uživatele webu ODMAMINKY.CZ nabízíme jako partner konference slevu 30 % ze vstupného. Stačí při registraci zadat (dole v online formuláři) do pole „Poznámky“ heslo „OD MAMIKY“. Vyplňte a odešlete registraci a s platbou počkejte na druhé opravené potvrzení (již se započtenou slevou), které Vám přijde do e-mailu. Případné dotazy k uplatnění slevy pište na amca@amca.cz.

 

Skuteční odborníci vám pomohou konečně pravdivě zodpovědět otázky jako:

- Jaké jsou výhody, či možná úskalí nejčastějších módních diet?

- Známe skladbu potravin a víme kolik čeho?

- Jaké jsou nejčastější chyby ve fitness?

- Jak na pohyb, aby prospíval a neškodil?

- Jaké měření skladby těla je skutečně užitečné?

A mnoho dalšího…

 

Přijďte si poslechnout rady na účinné a současně zdravé hubnutí od zkušených profesionálů, nechat si provést odborné měření složení těla a mnoho dalšího. A přestaňte při úsilí dosáhnout vysněné postavy dělat zbytečné chyby…

Registrace
Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku. Přihlásit se
Registrovat profil
Newsletter
61 040
​lidí odebírá náš newsletter s novinkami o slevách
Registrovat newsletter
Baby friendly
Tipy na zajímavá místa, kam s dětmi na dovolenou, víkendový pobyt, celodenní výlet, nebo jen za zábavou a relaxací.

Zde najdete přehledně a pod jednou střechou seznam institucí, které jsou přátelské k dětem - BABY FRIENDLY.
Objevte více